Představujeme Vám nový triatlonový tým z Jihlavy. Tritraining team se rozhodl jít jinou cestou než klasické triatlonové týmy. Jeho součástí jsou profesionální závodníci v čele s Tomášem Bednáře 12.místo na ME v dlouhém triatlonu a Pavlem Hotařem juniorským mistrem Evropy v dlouhém triatlonu. Tento tým profesionálů se začal věnovat plánování a rozvoji triatlonového tréninku a jeho jednotlivých disciplín plavání, cyklistiky a běhu pro hobby závodníky. Nabízí zázemí profesionálního týmu. Sportuje mnoho lidí, ale málo kdo má možnost být součástí konkrétního týmu, my Vám tuto možnost nabízíme. Triatlon se díky své premiéře na olympijských hrách v Sydney stal celosvětovým fenoménem, je to poctivý sport, životní styl pro inteligentní sportovce. Hlavní činností našeho teamu jsou tréninky hobby závodníků v triatlonu po jednotlivých jeho disciplínách.

Zaměřujeme se na Jihlavu, ale kontaktovat nás můžete i z ostatních měst. Nabízíme několik programů a individuální přístup, ve kterém si vybere každý. Možnost trénovat pod vedením zkušených trenérů se špičkovými závodníky. Hlavním trenérem našeho týmu je Tomáš Bednář dlouholetý reprezentant v dlouhém triatlonu, který sestavuje tréninkové plány, kalendář závodů, na které Vás budeme připravovat. A účastní se také individuálních tréninků s Vámi, to znamená osobní kontakt s každým členem našeho týmu. Dalšími členy našeho týmu trenérů jsou Pavel Hotař, , Míla Pišanová a další aktivní nebo bývalí závodníci, Což považujeme za největší přednost Tritraining teamu. Stále spolupracujeme se specialisty pro každou disciplínu, v plavání to je Libor Kuchyňa, dlouholetý reprezentant ČR, účastník několika reprezentačních soustředění a závodů, kde byl sparingpartnerem nejlepších českých plavců v čele s Květoslavem Svobodou a Janou Pechanovou, v běhu Pavel Novák, reprezentant ČR na maratonských tratí. Náš hlavní trenér je také v kontaktu s jedním z nejlepších ironmenistů na světě Petrem Vabrouškem a také Tomášem Petrem dalším s předních triatletů České republiky. Samozřejmostí je sportovní diagnostika, natáčení svěřenců při jednotlivých disciplínách na video a následný rozbor a práce na zlepšení techniky.

Také zajistíme lékařské testy pro sportovce. Kompletní zajištění rehabilitace na našich kempech a možnost masáží v celoročním programu. Pomůžeme Vám s výběrem veškerého vybavení na triatlon za bezkonkurenční ceny od našich partnerů, kterými jsou oblečení Sykora, Polar, Tufo, Penco, Sana sport Brno- distribuce Asics. Samozřejmostí je týmové oblečení. Součástí programu jsou společné tréninkové kempy a soustředění, kde se budete připravovat pod vedením našich trenérů a specialistů. Budete mít možnost zatrénovat si a poměřit se s našimi špičkovými závodníky.